Матрац Eurosleep Kiddy Comfort 60x120
від 1 439 до 1 799 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 50 кг Висота:8 см |
Модифікації Eurosleep Kiddy Comfort 3
Характеристики
Eurosleep Kiddy Comfort 60x120 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Kiddy Comfort 60x120
Сортувати
Матрас Eurosleep Kiddy Comfort 60х120 | 1 439 грн. |
Дитячий матрац Eurosleep Kiddy Comfort 60х120 (5289) | 1 799 грн. |
Матрац дитячий Eurosleep KIDDY comfort 60x120 | 1 439 грн. |
Матрац безпружинний KIDDY COMFORT 60x120 | 1 439 грн. |
Дитячий матрац Eurosleep Kiddy Comfort 60х120 (5289) | 1 727 грн. |
Закрити
Рекомендуємо