Матрац Eurosleep Kiddy Comfort 63x125
від 1 681 до 2 102 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 50 кг Висота:8 см |
Модифікації Eurosleep Kiddy Comfort 3
Характеристики
Eurosleep Kiddy Comfort 63x125 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Kiddy Comfort 63x125
Сортувати
Матрас Eurosleep Kiddy Comfort 63х125 | 1 682 грн. |
Дитячий матрац Eurosleep Kiddy Comfort 63х125 (5290) | 2 018 грн. |
Дитячий матрац Eurosleep Kiddy Comfort 63х125 (5290) | 2 102 грн. |
Матрац дитячий Eurosleep KIDDY comfort 63x125 | 1 681 грн. |
Матрац безпружинний KIDDY COMFORT 63x125 | 1 682 грн. |
Закрити
Рекомендуємо