Матрац Flitex Comfort Aero 10 65x125 (FT20.8.011)
від 1 151 до 1 901 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:10 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero 10 21
Характеристики
Flitex Comfort Aero 10 65x125 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero 10 65x125
Сортувати
Матрас детский Flitex Comfort Aero 65х125х10 см (FT20.8.011) | 1 521 грн. |
Матрац Kids Comfort Aero (10 см) 65x125 (FT20.8.011) | 1 521 грн. |
Матрац дитячий Flitex Comfort Aero 65х125х10 см (FT20.8.011) | 1 151 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero 65*125*10 (FT20.8.011) | 1 616 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero, 65х125х10 | 1 901 грн. |
Закрити
Рекомендуємо