Вантажна шина Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156L
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 K 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Evergreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Evergreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156L
Грузовые шины Evergreen ESR579 (рулевая) 315/80 R22.5 156/153L 20PR 100242 | 15 323 грн. |
Evergreen ESR579 рульова рульова (315/80R22,5 156/153L) 400142 | 14 352 грн. |
Вантажні шини Evergreen ESR579 (рульова) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 16 242 грн. |
Шина Evergreen ESR579 (рульова) 315/80 R22.5 156/153L PR20 | 16 020 грн. |
Модификації Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156L
Ціни на Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156K | від 13 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Evergreen ESR579 315/80 R22.5 156L | від 14 697 грн. | 4 пропозиції |