Вантажна шина Giti GSR237 315/70 R22.5 156L
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GSR237 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GSR237 315/70 R22.5 156L
Giti GSR237 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 13 082 грн. |
Giti GSR237 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 12 900 грн. |
Giti GSR237 рульова (315/70R22,5 156/150L) 435521 | 12 896 грн. |
Відеоогляди
Модификації Giti GSR237 315/70 R22.5 156L
Ціни на Giti GSR237 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Giti GSR237 315/70 R22.5 154L | від 13 158 грн. | 2 пропозиції | ||
Giti GSR237 315/70 R22.5 156L | від 12 896 грн. | 3 пропозиції |