Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic CH-S12FTXLA Wi-Fi 35 м²
Відео 1Фото 6 |
Високоефективний інверторний кондиціонер з серії Cooper&Hunter Arctic Inverter, що відрізняється якісною адаптацією до вітчизняних кліматичних умов і наявністю модуля дистанційного керування з вбудованим Wi-Fi-адаптером. Являє собою спліт-систему для настінного монтажу. Здатний підтримувати бажану температуру повітря в житлових або офісних приміщеннях площею до 35 м². Додатково може працювати в режимі осушення (до 1,4 л/год) і вентиляції-очищення.
Розрахований на експлуатацію в режимі обігріву при значних негативних температурах повітря до -25 °C. Завдяки використанню високоякісного інверторного компресора з мікропроцесорною системою управління, кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXLA Wi-Fi демонструє високу енергоефективність класу А++(охолодження) і А+++(обігрів), низький рівень шуму і вібрації зовнішнього і внутрішнього блоків, а також високу точність підтримки заданої температури.
Комплектується зручним пультом дистанційного керування з підсвічуванням LCD-екрана, який додатково обладнаний термодатчиком для локального регулювання температури за допомогою функції I Feel. Крім стандартного сітчастого механічного фільтра передбачена плазмове очищення повітря по технології Cold Plasma. Кондиціонер має режим автоматичного самоочищення і здатний самостійно відновлювати параметри після збоїв живлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Arctic CH-S12FTXLA Wi-Fi 35 м²
Усі ціни 6 →Кондиціонер тепловий насос Cooper &Hunter Arctic Inverter Wifi CH-S12FTXLA | 28 899 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXLA WI-FI | 23 000 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXLA with WiFi | 31 200 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXLA Wi-Fi | 23 000 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXLA with WIFI | 28 280 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER WIFI CH-S12FTXLA2-NG | 28 898 грн. |
Відмінний кондиціонер для обігріву! Швидко прогріває повітря у кімнаті. Підказали монтажники, що при обігріві потрібно опускати жилюзі у підлогу – тоді ще швидше прогріється кімната. Хороше, якісне складання. Працює досить тихо. Вистачає потужності обігріти кімнату + передпокій + маленький вбиральню. Гарний кондиціонер! другий рік користуємось - не знайшли Максим: користуюся Cooper&Hunter Arctic CH-S12FTXLA Wi-Fi більше року |
Взяв для обігріву До-25 саморозморожування та вайфай Споживає світла набагато більше, ніж пред'явлено виробником користуюся Cooper&Hunter Arctic CH-S09FTXLA Wi-Fi місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- Автоматичне розморожування
- Робота при 96-260 В
Модификації Cooper&Hunter Arctic CH-S12FTXLA Wi-Fi
Ціни на Cooper&Hunter Arctic CH-S12FTXLA Wi-Fi |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Arctic CH-S09FTXLA Wi-Fi 26 м² | від 22 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic CH-S12FTXLA Wi-Fi 35 м² | від 23 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic CH-S18FTXLA Wi-Fi 51 м² | від 33 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic CH-S24FTXLA Wi-Fi 67 м² | від 39 000 грн. | 4 пропозиції |