Ванна Excellent Newa Plus 139.8x95 см
Фото 3 | 12 364 грн. Купити! Ванна Кутова 1400X950 Excellent Newa Plus Ліва (Waex.nel14Wh)Маркетплейс: Rozetka.ua Excellent bathroomЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Excellent Newa Plus 140x95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Newa Plus 140x95:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Newa Plus
Ціни на Excellent Newa Plus |
---|---|---|---|---|
Excellent Newa Plus 139.8x95 см | від 12 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Excellent Newa Plus 150x95 см | від 11 626 грн. | 13 пропозицій | ||
Excellent Newa Plus 159.8x94.8 см | від 12 510 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →