Ванна Excellent Ava 150x70.5 см
Відео 28Фото 3 |
Excellent Ava 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Ava 150x70.5 см
Ванна акрилова Excellent AVA 150х70 WAEX.AVA15WH | 11 102 грн. |
Ванна акрилова пряма Excellent Ava 150x70 см (WAEX.AVA15WH) | 14 098 грн. |
Ванна 1500х700 AVA з ніжками WAEX.AVA15WH | 11 199 грн. |
Акрилова прямокутна ванна 1500х705 Excellent AVA WAEX.AVA15WH (23713) | 12 400 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Ava 1500X705 (Waex.ava15Wh) | 12 400 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Ava 150x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Ava
Ціни на Excellent Ava |
---|---|---|---|---|
Excellent Ava 150x70.5 см | від 11 102 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Ava 160x70.5 см | від 11 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Ava 170x70.5 см | від 10 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →