Ванна Excellent Oceana 160x75 см (WAEX.OCE16WH)
Фото 7 |
Excellent Oceana 160x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Oceana 160x75 см
Ванна акрилова Excellent OCEANA 160х75 WAEX.OCE16WH | 12 882 грн. |
Ванна 1600x750 Oceana WAEX.OCE16WH | 12 831 грн. |
Ванна акрилова прямокутна Excellent Oceana 160х75см Waex.oce16Wh біла (766 | 16 031 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Oceana 1600X750 (Waex.oce16Wh) | 16 031 грн. |
Модификації Excellent Oceana
Ціни на Excellent Oceana |
---|---|---|---|---|
Excellent Oceana 160x75 см | від 12 831 грн. | 5 пропозицій | ||
Excellent Oceana 170x75 см | від 13 649 грн. | 2 пропозиції | ||
Excellent Oceana 179.5x79.5 см | від 14 664 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →