Ванна Excellent Newa Plus 159.8x94.8 см
Фото 3 |
Excellent Newa Plus 160x95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Newa Plus 159.8x94.8 см
Усі ціни 10 →Ванна асиметрична Excellent Newa Plus 160х95 права WAEX.NEP16WH | 12 560 грн. |
Ванна акрилова Excellent Newa Plus 160x95 см, Лівостороння (WAEX.NEL16WH) | 18 179 грн. |
Ванна 1600х950 NEWA Plus ліва асиметрична WAEX.NEL16WH | 12 510 грн. |
Акрилова ванна права асиметрична 1600х950 Excellent NEWA Plus WAEX.NEP16WH | 15 787 грн. |
Ванна асиметричний Excellent NEWA PLUS 160х95 ліва WAEX.NEL16WH | 12 560 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Newa Plus 160x95:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Newa Plus
Ціни на Excellent Newa Plus |
---|---|---|---|---|
Excellent Newa Plus 139.8x95 см | від 12 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Excellent Newa Plus 150x95 см | від 11 626 грн. | 13 пропозицій | ||
Excellent Newa Plus 159.8x94.8 см | від 12 510 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →