Ванна Excellent Aquaria Comfort 150x95.5 см
Фото 2 |
Excellent Aquaria Comfort 150x95 150x95.5 см160x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Aquaria Comfort 150x95.5 см
Усі ціни 10 →Ванна асиметрична Excellent Aquaria Comfort 150x95 WAEX.AQP15WH | 13 050 грн. |
Ванна акрилова Excellent Aquaria Comfort 150x95 см, Лівостороння (WAEX.AQL | 18 526 грн. |
Ванна 1500x950 Aquaria Comfort ліва асиметрична WAEX.AQL15WH | 13 000 грн. |
Ванна акрилова кутова Excellent Aquaria Comfort права 150х95.5см Waex.aqp1 | 18 526 грн. |
ЛЕВАЯ ВАННА-асиметричним Excellent AQUARIA COMFORT WAEX.AQL15WH | 13 050 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Aquaria Comfort 150x95:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Aquaria Comfort
Ціни на Excellent Aquaria Comfort |
---|---|---|---|---|
Excellent Aquaria Comfort 150x95.5 см | від 13 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Excellent Aquaria Comfort 160x100 см | від 13 786 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →