Ванна Excellent Sfera 170x100.5 см
Фото 4 |
Excellent Sfera 170x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Sfera 170x100.5 см
Усі ціни 17 →ВАННА-асиметричним ПРАВА Excellent SFERA SLIM WAEX.SFP17WHS | 21 234 грн. |
Ванна акрилова Excellent Sfera Slim 170x100 см, Лівостороння (WAEX.SFL17WH | 29 800 грн. |
Ванна 1700х1000 Sfera Slim права асиметрична WAEX.SFP17WHS | 21 184 грн. |
Ванна акрилова кутова Excellent Sfera Slim права 170х100.5см Waex.sfp17Whs | 21 692 грн. |
ВАННА-асиметричним ЛЕВАЯ Excellent SFERA SLIM WAEX.SFL17WHS | 21 234 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Sfera 170x100:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →