Душовий піддон Excellent Sense Compact 90x90 (BREX.SEN09WHC)
Excellent Sense Compact 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Sense Compact 90x90
Піддони напівкруглі, БІЛИЙ, ВИСОКИЙ Excellent COMPACT BREX.SEN09WHC | 5 109 грн. |
Піддон півкруглий EXCELLENT Sense Compact 900x900, низький (BREX.SEN09WHC) | 6 499 грн. |
Піддон Excellent Півкруглий Sense Compact (Brex.sen09Whc) Brex.sen09Whc | 5 059 грн. |
Піддон Excellent Півкруглий Sense Compact (Brex.sen09Whc) | 9 812 грн. |
Піддон душовий акриловий кутовий високий Excellent Sense Compact 90х90см B | 9 812 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →