Душовий піддон Excellent Forma Compact 90x90
Фото 4 |
Excellent Forma Compact 90x90 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Forma Compact 90x90
ПІДДОН КВАДРАТНИЙ, БІЛИЙ, ВИСОКИЙ Excellent COMPACT BREX.FOR09WHC | 4 229 грн. |
Піддон квадратний EXCELLENT Forma Compact 900x900, високий (BREX.FOR09WHC) | 7 600 грн. |
Піддон Excellent Квадратний Високий Forma Compact (Brex.for09Whc) Brex.for | 4 179 грн. |
Піддон Excellent Квадратний Високий Forma Compact (Brex.for09Whc) | 8 492 грн. |
Піддон душовий акриловий квадратний високий Excellent Forma Compact 90х90с | 8 492 грн. |
Модификації Excellent Forma Compact 90x90
Ціни на Excellent Forma Compact 90x90 |
---|---|---|---|---|
Excellent Forma Compact 90x90 | від 4 179 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Forma Compact 100x100 | від 5 984 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →