Душовий піддон Ravak Ronda A207001320
Ravak Ronda A207001320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Ronda A207001320
Усі ціни 10 →Душовий піддон Ravak Ronda-90 EX білий A207001320 | 7 856 грн. |
Душовий піддон Ravak Kaskada 90х90 см Ronda 90 EX (A207001320) A207001320 | 11 223 грн. |
Душевой поддон RAVAK Kaskada RONDA 90 EX-R полукруглый, 910x910 мм белый A | 8 497 грн. |
Душовий піддон Ravak Ronda-90 EX (A207001320) | 11 030 грн. |
Душовий піддон RAVAK RONDA-90 EX-R A207001320 | 7 856 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душового піддона Ravak Ronda A207001320:
- Виготовлений з матеріалу з антибактеріальними властивостями "Antibac"
- Зроблений під облицювання керамічною плиткою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →