Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB EFB EL754
Відео 2 | від 4 351 до 6 028 грн. Порівняти ціни 9 →Призначення:авто Ємність:75 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:750 A |
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide EFB EL754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop EFB EFB EL754
Сортувати
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75Ah ASIA Ев (-/+) (750EN) ( | 4 370 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75Ah ASIA Ев (-/+) (75 | 4 370 грн. |
EXIDE EL754 | 5 054 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75Ah ASIA Ев (-/+) (750EN) ( | 4 351 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 6CT-75A AзE Asia EFB (EL754) | 4 707 грн. |
Автомобільний акумулятор efb 75ач 750а "+" справа EXIDE, EL754 | 5 610 грн. |
Автомобільний акумулятор EXIDE START-STOP EFB 75Ah ASIA Єв (-/+) (750EN) ( | 5 739 грн. |
Автомобільний акумулятор EXIDE START-STOP EFB 75Ah ASIA Єв (-/+) (750EN) ( | 6 028 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75Ah ASIA Ев (-/+) (750EN) ( | 5 540 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо