Автоакумулятор Exide Premium EA530
Відео 19 | від 2 713 до 3 192 грн. Порівняти ціни 12 →Призначення:авто Ємність:53 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:540 A |
Модифікації Exide Premium 21
Характеристики
Exide Premium EA530 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Premium EA530
Сортувати
Exide Premium 6СТ-53 Евро (EA530) | 3 088 грн. |
Аккумулятор 53Ah-12v Exide PREMIUM (207x175x190), R, EN540 EA530 | 2 993 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 53A (EA530) EA530 | 2 805 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 53A (EA530) EA530 | 2 805 грн. |
EXIDE PREMIUM (EA530) 53Ah-12v, EN540 | 2 860 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
0 4 2 5 |
Перед цим був такий самий. Проживши майже 8 років. Взявши такий самий. Вже 3 рік працює. Якість Німа Игорь Фомиченко: користуюся Exide Premium EA640 більше року |
навіть не відпрацював 3х років самий звичайний мало пропрацював |
Проездил на таком ровно 4 года! За время эксплуатации проблем не было. Перестал работать резко, машина не завелась, после зарядки завелась еще 2 раза и все. Алексей: користуюся Exide Premium більше року |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо