Каркасний басейн Exit 30.20.21.40
Фото 10 |
Exit 30.20.21.40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exit 30.20.21.40
Усі ціни 6 →Exit Басейн Exit Lime 220x150х65 см з фільтром-насосом і куполом, 30.20.21 | 25 200 грн. |
Басейн EXIT з куполом 220х150х65 см у кольорі "лайм" | 25 200 грн. |
Басейн каркасний дитячий EXIT з куполом 220х150х65 см в кольорі "лайм" | 25 200 грн. |
Басейн каркасний EXIT з куполом 220х150х65 см в кольорі "дерево" | 25 200 грн. |
Каркасний басейн EXIT з куполом 220х150х65 см в кольорі "камінь" | 25 200 грн. |
Басейн EXIT з куполом 220х150х65 см в кольорі "лайм" | 25 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →