Каркасний басейн Exit 30.20.32.00
Фото 15 |
Exit 30.20.32.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exit 30.20.32.00
Басейн EXIT з куполом 300х200х65 см в кольорі "камінь" 30.20.32.10 | 32 775 грн. |
Exit Басейн Exit Stone 300x200х65 см з фільтром-насосом і куполом, 30.20.3 | 28 500 грн. |
Басейн каркасний дитячий EXIT з куполом 300х200х65 см в кольорі "камінь" | 28 500 грн. |
Басейн EXIT з куполом 300х200х65 см в кольорі "камінь" | 28 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →