Каркасний басейн Exit 30.32.08.00
Фото 13 |
Exit 30.32.08.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exit 30.32.08.00
Усі ціни 9 →Басейн круглий з куполом EXIT камінь 244 х 76 см 30.32.08.00 | 27 025 грн. |
Exit Басейн Exit Stone 244x76 см з фільтром-насосом і куполом, 30.32.08.00 | 23 500 грн. |
Басейн із куполом і тентом EXIT камінь 244 х 76 см | 28 500 грн. |
Басейн круглий із куполом EXIT камінь 244 х 76 см | 23 500 грн. |
Басейн круглий з куполом EXIT камінь 244 х 76 см | 26 555 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →