Візочок Expander Modo 2 in 1
Відео 1Фото 6 |
Expander Modo 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Вага в зборі:14.9 кг
Всі характеристики
Купити Expander Modo 2 in 1
Усі ціни 26 →Детская коляска 2 в 1 Expander Modo M-71206 (1) Plum | 20 334 грн. |
Дитяча коляска 2 в 1 Expander MODO M-91019 GreyFox 91308 | 18 673 грн. |
Дитяча коляска 2 в 1 Expander MODO від 0 до 5 років з прогулянковим блоком | 18 855 грн. |
Детская коляска 2 в 1 Expander Modo M-83944 (1) Latte | 20 334 грн. |
Детская коляска 2 в 1 Expander Modo M-91019 (1) GreyFox | 20 334 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →