Візочок Junama Termo 2 in 1
Відео 1Фото 15 |
Junama Termo 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:64 см
Вага в зборі:14.5 кг
Термо люлька
Всі характеристики
Купити Junama Termo 2 in 1
Усі ціни 8 →Универсальная коляска 2 в 1 Junama Termo Eco 01 Серебристая (J-TE-01) | 25 400 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Junama Termo Eco 01 J-TE-01 | 25 400 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 Junama Termo Eco 02 Графітова (J-TE-02) | 25 400 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Junama Termo Eco 02 | 25 400 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Junama Termo Lux 01 | 26 500 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →