Самокат Explore Scat Chic
Відео 2Фото 7 |
Explore Scat Chic |
|
У комплекті дві пегі.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Explore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Explore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Explore Scat Chic
Самокат трюковий Explore SCAT-CHIC New зелений (колеса метал, HIC, 1 пега) | 3 501 грн. |
Самокат трюковий Explore SCAT-CHIC New синій (колеса метал, HIC, 1 пега) | 3 501 грн. |
Самокат трюковий Explore Scat Chic HD | 5 255 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →