Самокат Crosser Titan 5.0
Відео 2Фото 9 |
Crosser Titan 5.0 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosser Titan 5.0
Усі ціни 12 →Трюковий самокат Crosser Titan 5.0 Blue з пегами (115mm) | 4 939 грн. |
Трюковий самокат Titan 5.0 - 115mm с пегами синій (ol-234) | 5 130 грн. |
Трюковий самокат Titan 5.0 - 115mm с пегами червоний (ol-234) | 5 130 грн. |
Трюковий самокат Titan 5.0 - 120mm с пегами золотий (ol-235) | 5 415 грн. |
Трюковий самокат Titan 5.0 - 120mm с пегами червоний (ol-235) | 5 415 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →