Самокат Best Scooter Freestyle Pro
Відео 4Фото 10 |
Best Scooter Freestyle Pro |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best Scooter Freestyle Pro
Усі ціни 59 →Спортивный трюковый самокат Best Scooter N-31020 HIC + Пеги 2шт Серебряный | 3 240 грн. |
Трюковий самокат Best Scooter Freestyle N-56307 Зелений 115642 | 3 080 грн. |
Самокат трюковий N- 12740 "Best Scooter" "Freestyle", HIC-система, ПЕГИ, а | 3 230 грн. |
Самокат трюковый Best Scooter N-56307 HIC + Пеги 2шт Зеленый 115642 | 3 240 грн. |
Самокат трюковый Best Scooter Freestyle HIC + Пеги 2шт Синий 115641 | 3 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →