Протеїн Extrifit Long 80 Multiprotein 2.3 кг
Extrifit Long 80 Multiprotein 2.27 kg 1 кг2.3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Extrifit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Extrifit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Extrifit Long 80 Multiprotein 2.3 кг
Усі ціни 6 →Багатокомпонентний протеїн Extrifit Long® 80 Multiprotein 2270 g (Chocolat | 2 508 грн. |
Багатокомпонентний протеїн Extrifit Long® 80 Multiprotein 2270 g (Blueberr | 2 508 грн. |
Багатокомпонентний протеїн Extrifit Long® 80 Multiprotein 2270 g (Cookies | 2 508 грн. |
Протеїн Extrifit Long 80 Multiprotein 2270 g /75 servings/ Cookies Cream | 3 010 грн. |
Протеїн Extrifit Long 80 Multiprotein 2270 g /75 servings/ Blueberry | 3 010 грн. |
Протеїн Extrifit Long 80 Multiprotein 2270 g /75 servings/ Chocolate Cocon | 3 010 грн. |
Модификації Extrifit Long 80 Multiprotein
Ціни на Extrifit Long 80 Multiprotein |
---|---|---|---|---|
Extrifit Long 80 Multiprotein 1 кг | від 1 253 грн. | 4 пропозиції | ||
Extrifit Long 80 Multiprotein 2.3 кг | від 2 508 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →