Вбудований холодильник Fabiano FBF 0256
Фото 7 |
Fabiano FBF 0256 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBF 0256
Fabiano FBF 0256 офіційна гарантія | 27 199 грн. |
Холодильник встраиваемый Fabiano FBF 0256 | 28 974 грн. |
Встраиваемый холодильник Fabiano FBF 0256 | 28 974 грн. |
Вбудований холодильник Fabiano FBF 0256 | 27 999 грн. |
Вбудований холодильник Fabiano FBF 0256 8172.510.0986 | 28 974 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →