Винна шафа Fabiano FWC 820
Фото 3 |
Fabiano FWC 820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FWC 820
Усі ціни 7 →FABIANO FWC 820 Black 8171.405.0877 | 50 625 грн. |
Fabiano FWC 820 Inox офіційна гарантія | 42 199 грн. |
Винный шкаф Fabiano FWC 820 Inox | 44 775 грн. |
Винна шафа Fabiano FWC 820 Inox | 29 800 грн. |
Fabiano FWC 820 Black | 34 980 грн. |
FABIANO FWC 820 Inox 8171.405.0275 | 50 625 грн. |
Fabiano FWC 820 Black офіційна гарантія | 42 199 грн. |