Винна шафа Teka RVI 10024 GBK (113600009)
Фото 12 |
Teka RVI 10024 GBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka RVI 10024 GBK
Усі ціни 9 →Teka RVI 10024 GBK | 38 340 грн. |
Вбудований холодильник для вина Teka RVI 10024 113600009 на 24 пляшки | 29 845 грн. |
Винна шафа Teka RVI 10024 GBK | 29 499 грн. |
Teka RVI 10024 GBK 113600009 | 30 720 грн. |
Teka RVI 10024 GBK 113600009 | 31 488 грн. |
ще 4 пропозиції