Вантажна шина Falken BI856 235/75 R17.5 132E
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Falken BI856 235/75 R17.5 132E 235/75 R17.5 " 132 E 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken BI856 235/75 R17.5 132E
Грузовые шины Falken BI-856 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130E 1002479143 | 9 777 грн. |
Вантажні шини Falken BI-856 (провідна) 235/75 R17.5 132/130E | 10 364 грн. |
Грузовые шины Falken BI-856 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130E E+ 1002528732 | 9 777 грн. |
Вантажні шини Falken BI-856 (провідна) 235/75 R17.5 132/130E E+ | 10 364 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken BI856 235/75 R17.5 132E
Ціни на Falken BI856 235/75 R17.5 132E |
---|---|---|---|---|
Falken BI856 235/75 R17.5 132E | від 9 777 грн. | 4 пропозиції | ||
Falken BI856 235/75 R17.5 132M | від 9 350 грн. | 8 пропозицій |