Вантажна шина BF Goodrich Route Control D2 315/80 R22.5 156L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
BF Goodrich Route Control D2 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Route Control D2 315/80 R22.5 156L
BFGoodrich Route Control D2 (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 19 400 грн. |
Грузовые шины BFGoodrich Route Control D2 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L | 21 004 грн. |
Вантажні шини BFGoodrich Route Control D2 (провідна) 315/80 R22.5 156/150L | 22 264 грн. |
Шина BFGoodrich Route Control D2 (провідна) 315/80 R22.5 156/150L | 21 941 грн. |