Зимова шина Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H
Усі ціни 9 →Зимние шины Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H XL 1002334414 | 4 494 грн. |
Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H | 5 071 грн. |
Шини Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H XL | 5 260 грн. |
Falken EuroWinter HS02 215/60 R16 99H XL DOT2022 | 4 353 грн. |
Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H XL 353704 | 4 660 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H
Ціни на Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS02 215/60 R16 99H | від 4 353 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →