Литий диск MAK Davinci 6,5x16/4x100 ET37 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 5 790 до 8 399 грн. Порівняти ціни 32 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 6,5x16/4x100 ET37 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 6,5x16/4x100 ET37 DIA60,1
Сортувати
Литые диски Mak DaVinci R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 (matt titan) 100207 | 5 908 грн. |
MAK DaVinci R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1 Gloss Black | 5 794 грн. |
Диски Mak DaVinci 6,5x16 4x100 ET37 DIA60,1 (black mirror) | 6 951 грн. |
Mak DaVinci (R16 W6.5 PCD4x100 ET37 DIA60.1) black mirror | 6 785 грн. |
Mak DaVinci 6.5x16 4x100 ET37 DIA60.1 BMr | 6 140 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі