Всесезонна шина Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T
Відео 28Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T 245/70 R16 107 S 245/70 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T
Усі ціни 23 →Шина Falken Wild Peak A/T AT01 245/70 R16 107T | 4 891 грн. |
Falken WildPeak A/T AT01 245/70 R16 107T | 5 077 грн. |
Falken WildPeak A/T (245/70R16 107T) | 5 684 грн. |
Falken WILDPEAK A/T AT01 245/70 R16 107T (9063422509) | 7 220 грн. |
Всесезонные шины Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T 1000266579 | 5 101 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T
Ціни на Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T |
---|---|---|---|---|
Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107S | від 5 173 грн. | 1 пропозиція | ||
Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T | від 4 891 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →