Всесезонна шина Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H Mercedes-Benz
Виберіть розмір шин
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H Mercedes-Benz 265/60 R18 110 H 265/60 R18 110 H Mercedes-Benz 265/60 R18 110 S 265/60 R18 114 H 265/60 R18 114 H Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H Mercedes-Benz
Усі ціни 16 →Шина Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H XL MO | 6 420 грн. |
Falken WildPeak A/T3 WA 265/60 R18 114H XL MO | 6 804 грн. |
Falken WildPeak A/T3 WA 265/60 R18 114H XL MO | 5 880 грн. |
Всесезонные шины Falken WildPeak A/T3WA 265/60 R18 114H XL M0 1002433966 | 6 818 грн. |
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H XL MO | 6 804 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H Mercedes-Benz
Ціни на Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 110H | від 7 428 грн. | 3 пропозиції | ||
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 110H Mercedes-Benz | від 9 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 110S | від 6 428 грн. | 26 пропозицій | ||
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H | від 6 592 грн. | 2 пропозиції | ||
Falken WildPeak A/T AT3WA 265/60 R18 114H Mercedes-Benz | від 5 880 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →