Литий диск Ronal R51 8,5x20/5x114,3 ET40 DIA82
Фото 3 | від 9 725 до 16 560 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R51 56
Характеристики
Ronal R51 8,5x20/5x114,3 ET40 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R51 8,5x20/5x114,3 ET40 DIA82
Сортувати
Ronal R51 Decor Titan (R20 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82) | 10 799 грн. |
Ronal R51 (8.5J x 20 5x114.3 ET40 DIA82.1) B-FC На замовлення з Європи. | 13 405 грн. |
Ronal R51 R20 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82.1 Jetblack Polished 51R0855.38X/0 | 13 134 грн. |
Ronal R51 JB/FC R20 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82.0 | 16 560 грн. |
Ronal R51 R20 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA82.1 Jetblack Polished | 13 590 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі