Літня шина Falken Ziex ZE-310 215/45 R17 91W
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 215/45 R17 91W 215/45 R17 91 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 215/45 R17 91W
Усі ціни 31 →Шина Falken ZIEX ZE310 ECORUN 215/45 R17 91W XL | 3 084 грн. |
Falken Ziex ZE310 Ecorun 215/45 R17 91W XL | 3 181 грн. |
Летние шины Falken Ziex ZE-310 Ecorun 215/45 ZR17 91W XL 1002264506 | 3 210 грн. |
Falken Ziex ZE 310 Ecorun (215/45R17 91W) | 3 139 грн. |
FALKEN Ziex ZE 310 215/45R17 91W | 3 242 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 215/45 R17 91W
Ціни на Falken Ziex ZE-310 215/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 215/45 R17 91W | від 3 039 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →