Витяжка Falmec Plane 90/800
Falmec Plane 90/800 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Plane 90/800
Усі ціни 22 →Falmec PLANE WHITE | 26 000 грн. |
Кухонна витяжка Falmec PLANE WHITE 90 800 | 19 999 грн. |
Вытяжка Falmec Plane White 90 800 | 18 339 грн. |
Витяжка Falmec PLANE WHITE 90 800 (CPCN90.E0P2#ZZZB491F) PLANE WHITE 90 80 | 16 880 грн. |
Вытяжка Т-подобная Falmec PLANE White 90 800 (CPCN90.E0P2#ZZZB491F) CPCN90 | 16 227 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →