Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Falmec

Витяжка Falmec Inclina 90

Фото - Витяжка Falmec Inclina 90
Фото 3
Falmec Inclina 90
2023 рік
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленняпохила
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність145 Вт
Продуктивність (відведення макс.)540 м³/год
Максимальний рівень шуму56 дБ
Кількість швидкостей3 / + інтенсивний режим /
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннясенсорне
Таймер вимкнення
Щілинне всмоктування
Інше
Дисплей
Клас енергоспоживанняC
Діаметр повітровода150 мм
Висота (мін.)96 см
Висота (макс.)139.5 см
Ширина90 см
Глибина35.4 см
Дата додавання на E-Katalogквітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.

Купити Falmec Inclina 90

Усі ціни 10 →

Витяжка похила Falmec Inclina 90 White

Особливості продуктуОсновні даніВиробникFalmecТип витяжкиНастіннаКолірБілийФункціїВідведення; ПоглиначТехнічні характеристики... щеУправлінняЕлектроннеОсвітленняТип освітленняСВІТЛОДІОДНЕФізичні характеристикиШиринавід 71 см до 90 смЕнергетична етикеткаКлас енергоспоживанняCМодельINCLINA 90 WHПопулярніВитяжки - тип: настінні від 71 см до 90 см; Витяжки - тип: настінні Falmec; Витяжки від 71
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
24 345 грн.

FALMEC Inclina 90 ЧОРНИЙ

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
23 111 грн.

Витяжка похила Falmec Inclina 90 Black

Витяжка Falmec Inclina 90 Black — сучасна настінна модель, яка ідеально поєднує стильний дизайн з високою функціональністю. З... щеавдяки чорному кольору вона легко впишеться у будь-який інтер'єр кухні. Пристрій має ширину від 71 до 90 см, що дозволяє ефективно очищати повітря у просторих приміщеннях. Оснащена електронним управлінням для зручного регулювання режимів роботи та світлодіодним
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
23 902 грн.

Витяжка похила Falmec Inclina 90 Black

Витяжка Falmec Inclina 90 Black — сучасна настінна модель, яка ідеально поєднує стильний дизайн з високою функціональністю. З... щеавдяки чорному кольору вона легко впишеться у будь-який інтер'єр кухні. Пристрій має ширину від 71 до 90 см, що дозволяє ефективно очищати повітря у просторих приміщеннях. Оснащена електронним управлінням для зручного регулювання режимів роботи та світлодіодним
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
23 899 грн.

Витяжка похила Falmec Inclina 90 Black

Витяжка Falmec Inclina 90 Black — сучасна настінна модель, яка ідеально поєднує стильний дизайн з високою функціональністю. З... щеавдяки чорному кольору вона легко впишеться у будь-який інтер'єр кухні. Пристрій має ширину від 71 до 90 см, що дозволяє ефективно очищати повітря у просторих приміщеннях. Оснащена електронним управлінням для зручного регулювання режимів роботи та світлодіодним
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
23 908 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Falmec Inclina 90