Витяжка Falmec Polar Black 35 Isola чорний (CPWI90.E2P2#ZZZN491F)
Фото 15 |
Falmec Polar Black 35 Isola чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Polar Black 35 Isola чорний
Усі ціни 11 →Falmec POLAR BLACK | 29 900 грн. |
Витяжка Falmec Polar Black 35 Czarny | 45 920 грн. |
Falmec Polar Isola 35 Czarny | 57 040 грн. |
Falmec Polar Isola 35 Czarny | 58 466 грн. |
Витяжка Falmec Polar Black 35 Isola чорний (CPWI90.E2P2#ZZZN491F) | 47 550 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Falmec Polar Black 35 Isola
Ціни на Falmec Polar Black 35 Isola |
---|---|---|---|---|
Falmec Polar White 35 Isola білий | від 32 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Falmec Polar Gold 35 Isola золотистий | від 29 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Falmec Polar Rame 35 Isola мідний | від 27 994 грн. | 33 пропозиції | ||
Falmec Polar Black 35 Isola чорний | від 29 900 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →