Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Falmec

Витяжка Falmec Inclina 60

Фото - Витяжка Falmec Inclina 60
Фото 4
Falmec Inclina 60
2023 рік
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленняпохила
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність145 Вт
Продуктивність (відведення макс.)540 м³/год
Максимальний рівень шуму56 дБ
Кількість швидкостей3 / + інтенсивний режим /
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннясенсорне
Таймер вимкнення
Щілинне всмоктування
Інше
Дисплей
Клас енергоспоживанняC
Діаметр повітровода150 мм
Висота (мін.)96 см
Висота (макс.)139.5 см
Ширина60 см
Глибина35.4 см
Дата додавання на E-Katalogквітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.

Купити Falmec Inclina 60

Усі ціни 9 →

Витяжка похила Falmec Inclina 60 Black

Особливості продуктуОсновні даніВиробникFalmecТип витяжкиНастіннаКолірЧорнийФункціїВідведення; ПоглиначТехнічні характеристик... щеиУправлінняЕлектроннеОсвітленняТип освітленняСВІТЛОДІОДНЕФізичні характеристикиШиринавід 51 см до 60 смЕнергетична етикеткаКлас енергоспоживанняCПопулярніВитяжки - тип: настінні від 51 см до 60 см; Витяжки - тип: настінні Falmec; Витяжки від 51 см до 60 см Falmec; Витяжки - колір чорний - тип: настінні; Витяжки - колір чорний - тип: настінні від 51 см до 60 смХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
23 564 грн.

FALMEC Inclina 60 ЧОРНИЙ

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
22 386 грн.

Витяжка похила Falmec Inclina 60 White

Витяжка похила Falmec Inclina 60 White поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Завдяки настінній конструкції та ш... щеирині 60 см, вона ідеально підходить для кухонь середнього розміру. Виготовлена у білому кольорі, ця витяжка легко впишеться у будь-який інтер'єр. Основні функції включають ефективне відведення та поглинання запахів і пар, що забезпечує чистоту повітря під час
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
22 450 грн.

Витяжка похила Falmec Inclina 60 White

Витяжка похила Falmec Inclina 60 White поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Завдяки настінній конструкції та ш... щеирині 60 см, вона ідеально підходить для кухонь середнього розміру. Виготовлена у білому кольорі, ця витяжка легко впишеться у будь-який інтер'єр. Основні функції включають ефективне відведення та поглинання запахів і пар, що забезпечує чистоту повітря під час
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
22 447 грн.

Витяжка похила Falmec Inclina 60 White

Витяжка похила Falmec Inclina 60 White поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Завдяки настінній конструкції та ш... щеирині 60 см, вона ідеально підходить для кухонь середнього розміру. Виготовлена у білому кольорі, ця витяжка легко впишеться у будь-який інтер'єр. Основні функції включають ефективне відведення та поглинання запахів і пар, що забезпечує чистоту повітря під час
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
22 456 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Falmec Inclina 60