Витяжка Falmec Polar 90/800 (CPON90.E0P1#ZZZI491F)
Falmec Polar 90/800 Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Polar 90/800
Усі ціни 12 →Falmec cpon90.e0p1#zzzi491f | 33 900 грн. |
Вытяжка Falmec Polar 35 Ix 800 (CPON90.E0P1#ZZZI491F) | 30 975 грн. |
Витяжка декоративна Falmec Polar 35 ix 800 (cpon90.e0p1#zzzi491f) | 33 900 грн. |
Витяжка Falmec Polar (CPON90.E0P1#ZZZI491F) CPON90.E0P1#ZZZI491F | 31 527 грн. |
Falmec cpon90.e0p1#zzzi491f | 27 459 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →