Витяжка Falmec Polar Rame 35 Isola мідний (CPWI90.E4P2#ZZZA491F)
Фото 5 |
Falmec Polar Rame 35 Isola мідний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Polar Rame 35 Isola мідний
Усі ціни 27 →Вытяжка Falmec Polar Copper 35 800 (CPWI90.E4P2#ZZZA491F) | 31 890 грн. |
Falmec POLAR COPPER 35 isola (CPWI90.E4P2#ZZZA491F) | 34 900 грн. |
Витяжка Falmec Polar Copper (CPWI90.E4P2#ZZZA491F) CPWI90.E4P2#ZZZA491F | 32 457 грн. |
Вытяжка декоративная Falmec POLAR IS RAME 35 (CPWI90.E4P2#ZZZA491F) CPWI90 | 34 900 грн. |
Витяжка FALMEC POLAR RAME 35 800 M3/H | 49 118 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Falmec Polar Rame 35 Isola
Ціни на Falmec Polar Rame 35 Isola |
---|---|---|---|---|
Falmec Polar White 35 Isola білий | від 32 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Falmec Polar Gold 35 Isola золотистий | від 29 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Falmec Polar Rame 35 Isola мідний | від 28 004 грн. | 31 пропозиція | ||
Falmec Polar Black 35 Isola чорний | від 45 920 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →