Витяжка Falmec Polar White 35 Isola білий
Фото 9 |
Falmec Polar White 35 Isola білий Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Polar White 35 Isola білий
Усі ціни 9 →Falmec Design POLAR isola | 32 400 грн. |
Витяжка Falmec Polar Isola 35 | 65 026 грн. |
Falmec Polar Isola 35 | 65 026 грн. |
Витяжка Falmec Polar White 35 Isola білий | 56 534 грн. |
Falmec Polar Isola 35 | 66 612 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Falmec Polar White 35 Isola
Ціни на Falmec Polar White 35 Isola |
---|---|---|---|---|
Falmec Polar White 35 Isola білий | від 32 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Falmec Polar Gold 35 Isola золотистий | від 29 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Falmec Polar Rame 35 Isola мідний | від 28 004 грн. | 33 пропозиції | ||
Falmec Polar Black 35 Isola чорний | від 29 900 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →