Мишка
Fantech Rhasta II G13
Відео 11Фото 5 |
Fantech Rhasta II G13 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantech Rhasta II G13
Усі ціни 13 →Игровая мышь проводная G13 RHASTA II, 4 кнопки, 800-2400 DPI, Led Lighting | 271 грн. |
Fantech Rhasta II G13 Black (G13b) 16645 | 309 грн. |
Fantech G13 RHASTA II | 250 грн. |
Миша Fantech G13 RHASTA II USB Black (YT16645) | 250 грн. |
Ігрова комп'ютерна провідна мишка з підсвічуванням Fantech G13 Rhasta 2 Чо | 414 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →