Мишка
Fantech Thor II X16
Відео 10Фото 5 |
Fantech Thor II X16 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantech Thor II X16
Усі ціни 7 →Сучасна ігрова комп'ютерна провідна мишка Fantech X16 Thor II Чорна | 798 грн. |
Провідна мишка USB Fantech X16, Black | 649 грн. |
USB Миша Fantech X16 Thor II Колір Чорний | 776 грн. |
USB Миша Fantech X16 Thor II (Чорний) | 1 080 грн. |
Ігрова комп'ютерна провідна мишка Fantech X16 Thor II Чорна з підсвічуванн | 777 грн. |
Ігрова комп'ютерна провідна мишка з RGB підсвічуванням Fantech X16 Thor II | 777 грн. |
Миша Fantech Thor II X16 Black (X16b) | 659 грн. |
Ведмедик майже ідеальний. Сенсор я ніяк не зміг зірвати на будь-якому dpi. Збірка хороша не люфт не скрипить. Кароч мас хефт. Говорять софт складно знайти не знаю софт за 5 сек нашол Сенсор. Збірка Коли запускаєш комп перший час ведмедик працює ніби не на тому dpi але потім через 10 сек все норм стає і працює на виставлено dpi w3rt1x ghoul: користуюся Fantech Thor II X16 кілька місяців |
4 місяці користування, досі зручна миша. 7 режимів підсвічування, налаштування миші зберігаються в ній, не помітна затримка для онлайн шутерів, 4 режими dpi які так само налаштовуються як і кнопки миші, можливість запису макросів на кнопки. Не можна вимкнути підсвічування, налаштування миші потребує встановлення додаткових. ПЗ яке не завжди легко знайти, налаштування їм можливе лише на ОС Windows Похождения К0тяры: користуюся Fantech Thor II X16 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →