Навушники
Fantech HG13 Chief (HG13 Chief)
Відео 12Фото 8 |
Fantech HG13 Chief |
|
Живлення підсвічування відбувається через USB з'єднання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantech HG13 Chief
Усі ціни 14 →Игровые наушники с микрофоном Fantech HG13, Black,USB подсветка, Color Box | 877 грн. |
Fantech Fantech HG13/15055 | 755 грн. |
Fantech Chief HG13 Black Fantech HG13/15055 | 949 грн. |
Ігрові навушники з мікрофоном Fantech HG13, Black, USB підсвічування, Colo | 887 грн. |
Ігрові навушники з мікрофоном Fantech HG13, Black, USB-підсвітка, Color Bo | 1 291 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →