Літня шина Farroad FRD866 225/55 R18 102V
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Farroad FRD866 225/55 R18 102V 225/55 R18 102 V 225/55 R18 102 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farroad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farroad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farroad FRD866 225/55 R18 102V
Усі ціни 11 →Farroad FRD 866 225/55 R18 102V XL | 2 867 грн. |
Farroad FRD866 225/55 R18 102V XL | 2 813 грн. |
Farroad FRD866 225/55 R18 102V XL | 2 851 грн. |
Farroad FRD 866 225/55 R18 102V XL 115974 | 2 723 грн. |
Farroad FRD866 225/55 R18 102V XL | 2 766 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Farroad FRD866 225/55 R18 102V
Ціни на Farroad FRD866 225/55 R18 102V |
---|---|---|---|---|
Farroad FRD866 225/55 R18 102V | від 2 723 грн. | 11 пропозицій | ||
Farroad FRD866 225/55 R18 102W | від 2 772 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →