Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 32 827259
FDB Maschinen Drilling 32 827259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen Drilling 32 827259
Усі ціни 6 →Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 32-1B (1.1 кВт) (827707) 82770 | 39 560 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 32-1B 827707 | 39 564 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 32-1B (1.1 кВт) (827707) 82770 | 39 564 грн. |
Сверлильный станок FDB Maschinen Drilling 32-1B 827707 | 39 564 грн. |
Підлоговий свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 32-1B | 39 564 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 32 (1.4 кВт) (827709) 827709 | 22 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →