Свердлильний верстат Vulkan VLK-32F3
Фото 6 |
Vulkan VLK-32F3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan VLK-32F3
Усі ціни 18 →Верстат свердлильний Vulkan VLK-32F3 підлоговий, 380 В, 1500 Вт | 33 725 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-32F3 (DP2032F) | 33 600 грн. |
Верстат свердлильний VULKAN VLK-32F3 (DP2032F) (17691) | 33 725 грн. |
Сверлильный станок Vulkan VLK-32F3 17691 | 33 726 грн. |
Свердлильний верстат Vulkan VLK-32F3 17691 | 30 214 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →